Reklam İzleyerek Para Kazanma - Video İzle Para Kazan

Reklam İzleyerek Para Kazanma: Garanti Uygulama ve Siteler

Reklam izleyerek para kazanma içeriğimize geçmeden önce size garanti veriyorum ki bu yazıda geçen önemli detaylara uyduğunuz, bahsettiğimiz uygulama ve siteleri denediğiniz takdirde, kesinlikle para kazanacaksınız.😊

 #  Neye dayanarak mı söylüyorum? işte bu ödeme kanıtlarına. Yazımızın devamında göreceğiniz uygulamalar ve sitelerin hepsinden gönül rahatlığıyla ödeme alabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken bu bilgi dolu içeriği iyi anlamak ve önerdiğimiz platformlarda işe başlamak olacak. (Ayrıca bu yazıya yorum yapanlara bir sürprizimiz mevcut😊)

Malum, internetten para kazanmak son yılların en popüler konusu. Dijitalleşmenin her geçen gün arttığı günümüzde, internet üzerinden pek çok şekilde para kazanılabilmekte ve bu da kişilerin ilgisini çekmektedir.

Çoğu zaman ekstra bir çabaya gerek olmayan bu alanda belli gereksinimlere sahip olmanız, para kazanmaya başlamanız için gayet yeterli.

Reklamlar, firmaların kendilerini, ürünlerini tanıtabilmeleri için çektikleri kısa videolardır. Bir kurgu, bir öykü üzerine hazırlanan reklamlar, çeşitli şirketler tarafından yayınlanmak üzere alınır ve şirket, reklam videosunu kaç kişiye izletebilirse o kadar para kazanır.

Bu yüzden de internet kullanıcılarına reklam videolarını izleme karşılığı belli bir miktar ödemede bulunur. Bu yolla para kazanabilmek için ilk olarak video izleyebileceğiniz bir cihazınızın olması gerekir. Akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet olması yeterlidir.

 #  Herhangi birisi üzerinden video izleyebiliyorsanız para kazanmaya başlayabilirsiniz. Elbette bu cihazlarınızla bağlanabileceğiniz bir internetin olması gerekir. Ev interneti ya da mobil veri kullanabilirsiniz. Fakat video izleyeceğiniz için mobil verilerinizin yetersiz kalma ihtimali yüksektir.

Reklam izleyerek para kazanmak mümkün mü?

Böyle bir şey gerçek olabilir mi tarzı sorular oldukça fazla geliyor. Evet. İnternetten reklam izleyerek para kazanmak mümkün. Fakat her işte olduğu gibi, internetten video izleyerek para kazanma yönteminde de uyulması gereken bazı hususlar var…

Çünkü karşınızda bir işveren var. İşveren sadece size para ödemiyor. Aynı zamanda belirli şartlara uymanızı da zorunlu kılıyor. Çünkü onun kendi işvereninden para kazanması da bu şartlara bağlı.

Özellikle de internet başında saatler geçiriyorsanız ve sadece belirli reklamları izleyerek para kazanmak istiyorsanız bu işten kesinlikle hatırı sayılır gelir elde edebilirsiniz.

Fakat bu sistem, doğrudan reklam tıklayarak para kazanma siteleri mantığı ile kıyaslanmamalı. Kazanç için çeşitli görevleri yerine getirmeli, formlar, anketler doldurmanız gerekebiliyor.

Reklam & Video İzleyerek Para Kazanma: Gereksinimler

 #  Video izleyerek para kazanmak için yapmanız gereken bazı hususlar var. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

 1-  Öncelikle sağlam bir internet bağlantınızın olması gerekir. Sık sık kesilen internet bağlantıları sizi yarı yolda bırakabilir ve sadece zaman kaybı yaşamanıza neden olabilir.

 2-  Ardından internet üzerinden reklam izlenerek para kazanılabilecek siteler hakkında araştırma yapmak ve güvenli bir site bulmak gerekir. (Neyse ki bu yazıda size birçok platformdan bahsediyoruz.) Bazı siteler ise güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu yüzden olabildiğince güvenli ve güncel bir sitelerden bahsedeceğiz.

 3-  Reklam videoları izleyerek para kazanabileceğiniz platformların ödeme yöntemleri farklılık gösteriyor. Bu yüzden seçeceğiniz sitenin geçerli ödeme yöntemlerinin ülkemizde geçerli olup olmadığını dikkate almalısınız. Ödemesini alamayacağınız bir siteden video izlemenin bir artısı da olmayacaktır.

 4-  Ardından uygulama ve sitelere kişisel bilgilerinizle üye olmanız gerekir.

 5-  Reklam sırasında sizden bazı soruları cevaplamanız istenebilir. Size yöneltilen soruları kafadan sallama cevaplamak yerine doğru bir şekilde cevaplamanız kazanacağınız para üzerinde doğrudan etkili olacaktır.

 6-  Bütün bunlardan sonra reklamları izledikten sonra ödemenizin güvenli biçimde hesabınıza geçip geçmediğini kontrol etmeniz, bu konuda araştırma yapmanız gerekecektir.

 7-  Ödemeleriniz kimi zaman belli bir limite ulaşıncaya kadar hesabınızda birikip daha sonra çekebileceğiniz tarzda olabilir. Bu durumda belirlenen limite ulaştığınızda uygun ödeme yöntemiyle hesabınıza aktarabilirsiniz.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Uygulamalar

 #  Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz uygulamalar, çevrimiçi siteler oldukça fazla. Bunların sayıları her geçen gün artmaya devam ediyor. Fakat köklü ve güvenilir platformlar her zaman daha avantajlı olacaktır.

Bunlar arasında ödeme yöntemlerini, reklam gönderme yoğunluklarını ve cihazlarınızın özelliklerini göz önünde bulundurarak bir tercih yapabilirsiniz.

Kazancınız belki zaman içinde birikecek; fakat zahmetsiz para kazanma olanağınız olacaktır. Belirteceğimiz uygulama ve siteler dışında kalanlar da vardır. Onları da inceleyebilirsiniz. Fakat üyelik ücreti isteyenlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Evde reklam izleyerek para kazanma siteleri ve uygulamaları aslında aynı. Yani aşağıda gördüğünüz platformlar üzerinden ister uygulamadan ister siteden para kazanabilirsiniz. Hepsinin resmi sitesi de uygulaması da mevcut. Uygulamalara App Store ve Play Store‘dan ulaşabilirsiniz.

 • Viggle

 #  Cep telefonlarınıza rahatlıkla indirerek kullanabileceğiniz bir uygulama. Reklam izleyerek para kazanma yolları söz konusuysa, Viggle bu konuda en aktüel uygulamalardan biridir. Açılış ekranınıza widget olarak ekleyerek düzenli gelir akışı elde edebilirsiniz.

 • RODO

 #  Tablet, akıllı telefon gibi cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulama, reklam izle para kazan mantığına dayanıyor. Uygulamada reklam izleyerek kazandığınız puanları paraya dönüştürebiliyorsunuz.

 • Neobux

 #  Reklam izlenerek para kazanılabilecek en güvenli oluşumlardan birisi konumunda bulunuyor. Üstelik sağladığı kazanç da diğerlerinden daha yüksek oluyor. Sürekli reklamlar yayınlıyor ve bu da üyeleri için aralıksız kazanç anlamına geliyor. Neobux para kazanma için reklam başına 1 cent ödeme yapıyor.

Yine referans sistemiyle platforma üye kazandırdığınız takdirde daha fazla para kazanma şansı yakalıyorsunuz. Neobux nedir? diyenlere en özet haliyle bu konudaki köklü firmalardan biridir diyebilirim.

 • SuperPay.me

 #  Platform, 2003 yılından bu yana aktif bulunuyor. En fazla ödeme yapan ve ödül dağıtan sitelerden birisi konumunda yer alıyor. Sadece reklam izleyerek değil, anket doldurarak para kazanma imkânı da sağlıyor. Kaydınızı tamamladıktan sonra size 600’e yakın teklif sunuluyor ve bunları tamamlayarak para kazanabiliyorsunuz.

 • InboxDollars

20 yıla yakın süredir bu alanda hizmet veren platform, son dönemde sunduğu kazançlar ile çok daha popüler hale gelmiştir. Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz gibi ücretli araştırmalara katılabilir, ürün testleri ve çeşitli görevler de alabilirsiniz. Bunların her birisi kazanç olarak hesabınıza yüklenecektir.

 • Successbux

 #  Uygulama üyelerine reklam izleyerek ve dinleyerek ödeme yapıyor. Platform üzerinden internette gezinmeniz ve bu sayede para kazanmanız da mümkün. Son dönemde en güvenilir platformlar arasında bulunuyor ve ülkemizde de yoğun şekilde kullanılıyor.

 • CashCrate

 #  Platformun yaklaşık altı milyon üyesi bulunuyor. Burada reklam izleyerek, anket doldurarak, web araması yaparak para kazanabiliyorsunuz. Her ne kadar reklam izleyerek para kazandırıyor olsa da anket doldurmak daha fazla kar getiriyor. Anket başına 1 dolar kadar ödeme almanın mümkün olduğu uygulamada, ödemeler için çeşitli yöntemler bulunuyor.

 • BannersAPP

 #  Uzun zamandır etkin olan uygulamada telefonunuzun açma kapama tuşuna bastığınızda karşınıza reklamlar çıkması mantığına göre çalışıyor.

Diğer platformlara göre oldukça değişik ve iyi bir mekaniğe sahip diyebiliriz. Yenilikçi tasarım ve güncel bir uygulama olması gayet ilgi çekici bir özellik.

 • Perk TV

 #  Her ne kadar ismi TV olsa da çevrimiçi TV şovlarıyla birlikte reklamlar izleyerek de para kazanabileceğiniz bir platform. Son dönemlerde çok büyük kullanıcı rakamlarına ulaşmıştır. Ödeme alırken daha çok hediye çekleri seçeneği öne çıkmaktadır.

 • AppTrailers

 #  Uygulamada reklamları ve film fragmanlarını izleyebiliyorsunuz. Her izlemeniz puan kazandırıyor ve düzenli olarak değişse de puanları ay sonunda paraya dönüştürebiliyorsunuz. Çeşitli marketlerde hediye çeki olarak kullanabiliyorsunuz.

 • You-Cubez


 #  Doğrudan doğruya reklam videoları izleyerek para kazanabileceğiniz bir platform. Reklam bedelleri oldukça düşük olsa da alternatifler arasında bulunabilir. Kaydınızı birkaç dakikada tamamlayabilir, ardından ilgi alanlarınız seçerek ona yönelik reklamlar almaya başlayabilirsiniz.

 • Swagbucks

 #  Reklam ve film izleme gibi pek çok çevrimiçi yaptığınız etkinliğe göre ödeme alırsınız. Bu alandaki popüler platformlardan birisidir. Ödemeler için çeşitli alternatifleri bulunuyor.

En eski mecralardan biri olduğu için kullanıcı güvenini %100 kazanmış bir oluşumdur.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri

 • GegaBux

 #  Site, izlediğiniz reklam başına dolar kazanma imkânı veriyor. Zaman zaman güncellenen ücretlerle kazanç sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca referans sistemi ile yaptığınız üye başına da dolar kazanıyorsunuz. Zamanında ödeme yapmasıyla kullanıcıların ilgisini canlı tutuyor.

 • Bux.To

 #  Platforma, zamanında ve eksiksiz yaptığı ödemelerle dikkat çekiyor. Reklam başına 0,01 dolar kazanç sunduğu gibi referans sistemiyle kazanç elde etme de bulunuyor. Üye yaptığınız her kullanıcı için ekstra kazanç elde ediyorsunuz.

 • CashFiesta

 #  Site, diğerlerinden farklı bir çalışma sistemine sahip. Tarayıcı eklentisi olarak çalışıyor ve dolaştığınız web sitelerinde kendi reklamlarını gösteriyor. Son dönemde popülaritesi azalmış olsa da denenebileceklerden birisidir. Reklam izleyerek para kazandıran siteler arasında oldukça bilinen bir sitedir.

Unutmayın ki!

 #  Reklam izleyerek para kazanma onlarca yöntemden sadece biri. Bununla beraber tamı tamına  40  tane internetten para kazanma yönteminden bahsettiğimiz bu yazıya göz atmanızı şiddetle öneririm. Muhakkak kendinize uygun birkaç tane iş modeli bulacaksınızdır.😊

 #  Veya ufak çaplı mikro işler ile para kazanmak istiyorsanız, mikro işler yaparak para kazanmak adlı yazımızı da göz atmanızı öneririm.

NetGelir - İnternetten Para Kazanma Eğitimi E-Kitap Seti

 #  Çok daha kesin ve uzun soluklu bir kazanç yöntemi arıyorsanız e-kitap seti eğitimimizi düşünebilirsiniz.

5 adet e-kitapla internetten para kazanma yollarını görsel ve videolu anlatım ile birlikte detaylı bir şekilde öğretiyoruz.

Aylık 750-1500 TL gibi kazançlar emek verdiğiniz takdirde garanti diyebilirim.

İnternetten Para Kazanma E-Kitap Setini Hemen İncele!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir